Fotoaparat

Shitet nga: Kujtimi 12 Shk 12:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR   15 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Fotoaparate
FotoAparati eshte i firmes BENQ eshte i posaardhur nga Zvicra dhe posedon keto veti:Origjinal 14 MPX Kamere, dhe fotoaparat, ka vendin per qip. Perdoret me 2 bateri.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim