Gratis sene per bleres serioz- Nikon D60

Shitet nga: Xhemail Shabani 05 Shk 18:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

420 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Fotoaparate
Ne kuader te ofertes e cila perfshin : Aparatin professional NikonD60 , 2 Objektiva automatic Nikon , Lens wide angle , Digitronin ,Memori sd cart 8 giga ,mbushesin origjinal per rryme ,mbshushesin per auto,3 bateri extra te pa perdoruna, elementet per pastrim pako te pa perdodoruna ,qante,DVD udhezim per perdorim ,filtera UV 3 copa,
Gratis : Aparati Canon Power shot dhe nje usb memori
Ju mirepresim
Qmimi I pa negociueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim