Kamer SONY AX 2000 E FULL HD

Shitet nga: gazi 05 Krr 17:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 900 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Fotoaparate
Kamera eshte e perdorur pak eshte ne gjendje sikur e re vjen me 2 bateri te mdhaja
+ 1 sd kartel gratis 64 gb sandisk


foto jan origjinale

Mundeni me ardhe me provu me testu dhe foto muj mi jave dergu

mundeni me thir ne viber +377 44 211 772
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim