Kamera HD Tasscreen e ngjashme si Goproo

Shitet nga: AL.... 23 Shk 18:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Fotoaparate
Shitet Kamera HD - Tasscreen e ngjashme me Goproo. Per video dhe foto perdoret zakonisht per Video me Motorra .... e ardhur nga Gjermania..per inffo kontakt ne tele.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim