LENS 28-80 CANON

Shitet nga: GENC 24 Gsh 19:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Fotoaparate
E shes Lensin 28-80 ne gjendje krejt te rregullt i rujshem dhe osht i gatshem per perdorim.
E shes sepse kom edhe Lensa te tjere ( jo per tu shitur ) ama ky lens nuk pom vyn mo.Per ma shum info rreth kti lensi osht numri i telefonit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim