NIKON D7000 me lens 18-105vr me grip bateri

Shitet nga: gazi 16 Krr 02:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Fotoaparate
i perdorur po si kukell vetem

nuk ka sheja te perdorimit vjne me gjitha paisjet

grip batera e re e pa perdorur

lensi 18-105 vr dhe nje qat per to 1 qip 4 gb
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim