NIKON D800 36.3 MP me Lense 50 mm f/1.4 G

Shitet nga: gazi 16 Krr 02:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Fotoaparate
NIKON ESHTE SHUM I RUAJTUR I RI ME THANE KREJT JANE BERE

7 FOTOSHUTING VJEN MA ADAPTER DHE NJE BATERI

QANTEN DHE QIPIN 32 GB CLASE 10 45 MB TRUPI

vetem turpi 1650
lensi 330


Kush e mer setin qmimi diskutohet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim