Nikon

Shitet nga: Musa 20 Shk 15:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

380 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Fotoaparate
Shes Nikon D3100 eshte shum pak i perdorur eshte ne gjendje te rregullt i ka te gjitha pajisjet dhe punon shum mir
Objektivi eshte 18-55 mm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim