Nikon D3200 + 18-55 mm

Shitet nga: Nikon 04 Sht 19:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Fotoaparate
Shes Nikon D3200 bashk me objektiv (lens) 18-55 mm. Punon shum mire osht shum i rujtum. Bashk me aparat vin edhe kabllot dhe mbushsi i bateris. Fotot jane origjinale te aparatit. Mund te me kontaktoni gjithashtu edhe ne Viber , Whasapp
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim