Nikon d90 me lense nikon 18-55 vr

Shitet nga: gazi 30 Maj 00:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR   530 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Fotoaparate
shum pak sikurse i ri me adapter vjen me nje bateri qant dhe qip 4 gb

foto jan origjinale
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim