Olympus HD + 3D 14 mpx , 18 x Wide zoom.

Shitet nga: apaqrat digjital 13 Nën 16:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Fotoaparate
Shitet aparati digjital i firmes olympus , eshte i ardhur nga jasht.
Eshte ne gjendje te rregullt ,ka memorje te veten si dhe sd card.
Posedon adapterin per mbushje ne shtepi dhe ne vetur.

HD
3D
14 MEGAPIXEL
18 X WIDE ZOOM

etj etj qmimi fix 50 euro .
ndrrime nuk bejm me asgje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim