SONY PXW-70

Shitet nga: gazi 21 Tet 09:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 350 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Fotoaparate
SONY ESHTE E RE NE KUTI ME 3 BATERIJA VJEN

KUALITETI I LART I SAJ SI DHE NE 4k mundeni me gjiru me licencen e sonit

http://www.pro.sony.eu/pro/lang/en/eu/product/broadcast-products-camcorders-xdcam/pxw-x70/overview/
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim