Sony EXR1 kamer Profesionale FULL HD

Shitet nga: gazi 21 Tet 09:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 750 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Fotoaparate
KAMERA ESHTE E PRDORUR POR NE GJENDJE SHUM TE MIRE FOTO JAN ORIGJILANE

VIN GJITHA PAISJET NJE BATERI E MADHE NJE E VOGLE DHE NJE QIP SXS 16GB
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim