Sony Cyber-shot 14.1 Megapixels

Shitet nga: Gzim 29 Mar 14:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR   100 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Fotoaparate
Shese foto + video aparatin Sony Cyber-shot .
Eshte 1 jave i perdorur po thuaj se i pa perdorur , eshte ne gjendje shume te regullt dhe punon mire. .

Te interesuarit le te lajmrohet ne numer : 377/45/475/876
viber + Whats App
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim