ANDROID TV Box - 2GB RAM SMART TV

Shitet nga: Bano 17 Sht 22:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR   130 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Pjesë për TV/Satelitë
Android Tv Box ( Bere Televizorin e juaj SMART TV )

Android Version 4.2.2 (rooted)

2GB RAM

8GB ROM (HDD)

Quad Core Processor 1.5Ghz A7

720p Video Graphic Support

Pajisja punon perfekt dhe shpejt, shum pak e perdorur.

Te gjitha pjeset percjellese ( HDMI Kablla , Kabllo e rrymes , Telepiloti )

Verejtje : Pajisja nuk ka programe apo aplikacione qe mund te shikosh kanale ne TV falas dmth shitet vetem pajisja , faliminderit per mirkuptim.

Kontakti vetem permes Email-it.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim