Android TV ,punon me Wireless ,programe te ndrsy..

Shitet nga: Adem 04 Shk 14:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Pjesë për TV/Satelitë
Android Tv ka programe te ndryshme perfshi Youtube,Skype,Viber etj,dhe funksionon permes Wirelessit.Ka programet e Kosoves dhe ato te Shqiperise ,pershire edhe SuperSport .Ka kabllin e HDMi per programe HD gjithashtu.
Posedon kamere 2.0 Mega Pixel , gjithashtu e ka Pilotin(digitronin) me mikrofon per Skype.

Osht i ri , i sapoardhur nga Amerika.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim