Audio/Video shperndares me 6 hyrje/3 dalje

Shitet nga: www.blej24.com 31 Jan 12:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

94 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Pjesë për TV/Satelitë
Te gjitha ne nje vend! Shiqim te nje sinjali dhe inqizim te nje sinjali tjeter. Komplet matrix funksion, nuk e humb sinjalin dhe eshte kontabil me SVHS dhe RGB.

Kjo paisje mundson kyqjen e 6 aparateve (Resiver, DVD, Video, Play Station, X-Box, Kamere) dhe daljen ne 3 aparate te tjera (TV,Video, DVD Recorder dhe te tjera).

Kodi i artikullit: 9893050

Me poshte do te gjeni pershkrimin ne gjuhen angleze:
Product Description
Connect236 6 input / 3 output matrix audio video selector * With only one cable to your (flat screen) TV Switch between the connected devices * Total solution for connecting all your A/V devices in the right way and make them cooperate properly. * Only one cable to your (flat screen) TV. * Never again switch cables when recording or playing: every combination of in- and output can be chosen easily. * Recording or copying a signal and watching another signal simultaneously. * Direct linking of (digital) audio to your audio system for optimal Home Theatre viewing- and listening pleasure (SD Dolby ProLogic / Dolby Digital 5.1/7.1). * Easy accessible connection at the front for instance for game console camcorder laptop or photo camera. * Full matrix function with 6 analogue video-inputs 3 digital audio-inputs 3 analogue video- and audio-outputs and a digital audio-output. * Practical connection for a second TV video transmitter or modulator. * No quality loss because of advanced SRT< >< > (Signal Regulator Technology). * S-VHS and RGB compatible. * The informative LCD display shows an overview of set connections. * Remote control included.SET CONTENTS1x A/V selector1x Remote control (battery included)1x Power adaptor1x User manualTECHNICAL DATAGeneralPower requirements: AC 9V 500mAPower consumption: 2WDimensions: 285mm X 260 mm X 55 mmMass: 2KgInputs/OutputsInputs on the front: Ch6= 1 x RCA Video 2 x RCA Audio (L+R)Inputs on the back: CH1-5 = 5 x Scart 3 x Coaxial RCA audioOutputs on the back: OUTPUT CH2 CH3 = 3 x Scart 1 x RCA Video 4 x RCAAudio (2 x L+R) 1 x RCA Coaxial audio

__________________________________________________________________

SPECIALE!!
Artikujt ne vlere permbi 100euro, posta eshte gratis per te gjitha qytetet e Kosoves,
Nese porositni nje apo me shume artikuj me vlere permbi 100euro, posta eshte gratis!!
Nuk vlen per artikujt qe jane ne aksion (zbritje)
__________________________________________________________________

Artikujt tonë janë origjinal dhe të papërdorur!

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim