Dreambox

Shitet nga: DreamBox 20 Shk 18:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Pjesë për TV/Satelitë
Shitet Dreambox Full HD Shum pak i perdorur ne gjendje te rregullt me kabllo HDMI mundet me u lidh me anten satelitore por mun te perdoret edhe me IP TV me HDMI dhe Scart.. Viber 0037745568803
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim