Tastatur per smart TV

Shitet nga: Veton 24 Shk 11:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

33 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Pjesë për TV/Satelitë
shes tastatura per smart TV,
tastaturat jane te sofistikume e kane edhe pjesen e tach si te laptopit dhe tastet,

e preferume per smart TV

tastaturat jane te reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim