Canon oes 400 D SHiTET URGJENDD!!!!!!!

Shitet nga: sss 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

175 EUR   210 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Servis për TV/Fotoaparatë/DVD/Satelitë
shitet urgjend canoni 400D me objektiv 28-90 me batery grip me te gjitha pajisjet e mundshme shum i rujtun shum pak i perdorur dhe shum praktik . Qmimi mjaft i Volitshem pres bleres serioz!!!!!!!! mund te shkruni edhe ne whatt sapp dhe viber -377-44-558-236
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim