PlayStation3

Shitet nga: Ibrahim.Z 05 Nën 20:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

210 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Servis për TV/Fotoaparatë/DVD/Satelitë
Shes SonyPlaystation3 ne gjendje te rregullt .
Sony posedon edhe lojrat si :Gta V Fifa 15 dhe nje telekomand apo gjestik .
Eshte shum pak i perdorur dhe pres bleres serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim