Gold IPTV

Shitet nga: Abonim Dje 12:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Të tjera
• Gold IPTV ofron mbi 6500 kanale televizive në mbarë botën pa satelit.

• OFERTA ME LIRË DHE ME KUALITATIVE NE TREG
▶️ Pako Televizive 🖥 përfshinë :
⭐️⭐️ 400 Kanale Shqip 🇦🇱🇽🇰 + 30 Supersport HD ⚽️🏀🎾
⭐️⭐️ 300 Kanale Gjermane + Supersport HD 🇩🇪🇩🇪
⭐️⭐️ 300 Kanale Angleze + Supersport HD 🇬🇧🇬🇧
⭐️⭐️ 300 Kanale Italiane + Supersport HD 🇮🇹🇮🇹
⭐️⭐️ Kanale Turke 🇹🇷🇹🇷 - Kanale Holandeze 🇱🇺🇱🇺
⭐️⭐️ Kanale Franceze 🇫🇷🇫🇷 - Kanale Greke🇬🇷🇬🇷
⭐️⭐️ Kanale Amerikane 🇺🇸🇺🇸 - Kanale Çeke 🇨🇿🇨🇿
⭐️⭐️ Kanale Romune 🇹🇩🇹🇩 - Kanale Spanjolle 🇪🇸🇪🇸
⭐️⭐️ Kanale Zvicerane 🇨🇭🇨🇭 - Kanale Kanadeze 🇨🇦🇨🇦
⭐️⭐️ Kanale Arabe 🇸🇦🇸🇦 - Kanale Belge 🇧🇪🇧🇪 - Kanale EX-YU ⭐️
⭐️⭐️ Kanale fetare 🕋🕋

Ofrojmë kanale për këto lloje resoverash(aparatesh) dhe ne tv:
1. MAG250
2. MAG254
3. DREAMBOX 500HD
4. DREAMBOX 800HD
5. ANDROID BOX
6. AMICO MICRO HD
7. AMICO MINI HD
8. AMICO SPIEL HD
9. SAMSUNG SMART TV
10. LG SMART TV
11. Sony Smart TV
12. Smart PHone
13. Llaptop
14. Pc
MBI 30000 Kanale Nderkombetare...
Qmime më të lira ne treg
Cilesi, siguri , Garancion
ABONOHU TANI !!

Telefoni:
📞 049 109 203
📞 00383 49 109 203 - Viber , Whatss app

Skype: iptv.gold@hotmail.com
Hotmail: iptv.gold@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim