Mallra prej Zvicrres

Shitet nga: Mexhid Selmani 01 Nën 16:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Të tjera
Shiten Tv,Pc,Laptop dhe teknike e bardh te ardhur nga Zvicrra.Gjendemi rruga e ferizajit perball geti market.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim