Motorolla dhe perforcusi

Shitet nga: Motorolla 21 Pri 16:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Të tjera
Motorolla esht 99 euro. perforcuesi i tyre 100euro

email-contakt seki_com@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim