resevera satelitor dhe iptv android ,mag250

Shitet nga: arben kurti 04 Mar 20:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Të tjera
pako televizive satelitore me qmime per 6 muaj 20 euro si dhe iptv pa satelit 3 muaj 20 euro me mbi 1100 kanale 50 kanale shqip si dhe resevera satelitor 60 euro dhe iptv 50 euro si dhe bejm ilaqin popullor per majesil te jashtem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim