*IPTV vetem 10 euro ne muaj

Shitet nga: Visi 16 Shk 12:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
IPTV me kanalet e

DigitAlb,
Supersportat,
Tring,
Alsat-m,
Sky Channels,
SkySportat,
LigTV

per vetem 10 euro ne muaj...

IPTV funksionon me internet ku shpejtsia duhet te jet se paku 4mb.

Mund te kontaktoni edhe ne ***viber***
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim