TV Pllazma HD Profi

Shitet nga: Afrim 03 Mar 12:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Televizor ekrane te mdhaja PLAZMA 130cm profesional ne gjendje shume te mire
Televizoret jan te ardhur nga jashte dhe te testuar ne KS dhe eshte i markes NEC
Ekranet e mdhenj jane mund te perdoren edhe me Internet,(kompjuter) resivera digjital me Tv normal me anten te thjesht dhe shume opcione tjera me ni fjale jane Multifunksonal dhe foto shume te mire dhe madhesi gjigante.
Shiqoni fotot dhe informohuni ne tel tan 045540059 wiber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim