Tv Samsung

Shitet nga: Granit 06 Jan 21:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Samsung lcd 32 inch i ardhur nga zvicra ne gjendje te rregullt me hd me dirigjus original mundeni te kontaktoni edhe ne viber ne ket numer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim