2 televizora me qmim shum te lire

Shitet nga: hamdi 20 Nën 20:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
shes dy tv me qmim te lire 2 copa 20ero
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim