2 televizora me qmim te lir

Shitet nga: arben 11 Nën 21:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
shes 2 tv me qmim te lir25 te dy tv
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim