Android Box

Shitet nga: Amir 28 Nën 21:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shitet android tv box ne gjendje te rregullt, ku mund te perdoret si resiver per shikimin e kanaleve te ndryshme permes IPTV, ku ka te instaluar programe te ndryshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim