Bëjeni TV-në tuaj ANDROID SISTEM (SUPER SMART TV..

Shitet nga: RIKOMAGIC KOSOVA 23 Krr 13:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
-Kompania jone "RIKOMAGIC KOSOVA" eshte DISTRIBUTOR GJENERAL PER KOSOVE DHE TE VETMIT per dy kompanine me prestigjioze, serioze si dhe me te suksesshmen ne bote per paisjet ANDROID TV SYSTEM "RKM RIKOMAGIC" dhe "CLOUDNETGO" per te gjitha produktet e tyre.

Per me shume; Bejeni LIKE faqen tone zyrtare ne FACEBOOK dhe i keni te gjitha informatat e nevojshme per secilin model qe posedojme; http://www.facebook.com/RKMKosova ose Rikomagic Kosova

Ja dhe Official Reklama; https://www.youtube.com/watch?v=BJTuFeT_-P4

***Cfarë mund të ofroj një paisje RKM Android TV Box ?***

-Mund t'i shkarkoni (Download) te gjithe aplikacionet nga Play Store mundesuar nga krijues te ndryshem te cilat ua japin mundesine ti shiqoni te gjitha kanalet si dhe shume programe te kualitetit HD te shteteve te ndryshme te botes kudo qe jeni t'i keni me veten tuaj edhe ne qoftese udhetoni, vetem merreni paisjen dhe dirigjuesin me vete sic jane; SHQIP TV, SPORTS TV te huaja, etj... sikurse ne telefonin tuaj, pra kjo paisje ju mundeson t'i shiqoni e gjithe familja juaj ne TV-ne tuaj kudo qe jeni, funksionin edhe jashte Kosoves per te gjithe Shqiptaret qe jetojne ne ZVICER, GJERMANI, FRANCE, AMERIKE, KANADE, me nje fjale e GJITHE BOTEN (Ky eshte nje opcion falas qe mundeni ta instaloni nga Google Play Store, ne nuk jemi krijuesi apo pergjegjes per aplikacionet te cilat ju i perdorni dhe instaloni ne keto paisje, thjeshte ne nuk mbajme pergjegjesine e aplikacioneve te cilat shfrytezuesi i instalon ne paisjet tona).

-Mund t'i shkarkoni aplikacionet ti shiqoni filmat me te ri boterore me perkthim ne gjuhen Shqipe si dhe te gjithe filmat qe shfaqen ne PREMIERE apo KINEMATE BOTERORE ju mund ti shiqoni mbas 1 apo 2 dite LIVE pa pagese.

-Mbi 600.000 mije aplikacione falas te gatshme per shkarkim nga PLAY STORE, mund ti shfrytezoni te gjitha ne nje paisje te vetme RKM Android TV dhe nje nje Televizor tuajin me te thjeshtin qofte Televizor i viteve 1995 e deri me te riun qe eshte ne treg...!!!

-Komunikoni me te afermit tuaj nepermjet aplikacioneve me te njohura tani ne bote sic jane; SKYPE, VIBER, TANGO, FACEBOOK, INSTAGRAM, TWITTER, WHATSAPP, e MESSENGER-a tjere... me VIDEO Kameren e integruar ne paisjet tona, mund te ju shohin dhe ti shini ne ekranin e TV-se tuaj si dhe MIKROFONIN STEREO i cili eshte i integruar.

-E shume e shume risi te tjera ne Televizorin tuaj te cilat mundemi te i'a demonstrojme ne zyren dhe lokalin tone ne Gjilan.

-----------------

1. Modeli MK802II..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim