Blaupunkt

Shitet nga: cani 27 Nën 14:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
shes tv Blaupunkt 32 inch me ekran 82 cm por me dekekt Pllaka Grafike per info ne 045 566 092 gjindem ne kamenice
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim