FLM Merrjep U shitë 550 Euro

Shitet nga: Beqir Beqiri 15 Dhj 19:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Samsung 46 inch Led 3d Smart Tv
U shit në Viti.
Flm merrjep
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim