Televizor 32 inch

Shitet nga: jahir 29 Maj 16:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Prodhuesi: Grundig
Modeli: Grundig
Shes tv 32 inch punon perfekt pa asnje problem eshte origjinal grundig i ardhur prej gjermanis ka 4 hdmi. skart usb etjera eshte i ruajtur shum shifet edhe ne foto te interesuarit mund te therrasin ne numer tel ose viber i njejti numer hargjon rrym 70watt shum pak se eshte model i ri.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim