Keyboard smart TV

Shitet nga: Veton 03 Mar 11:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
digitron keyboard wireles per smart tv cmimi 25 euro i ri

e provoni ne tv e juaj nese nuk ju pershtat me tv e juaj 24 ore keni kohe per me kthy dhe i merrni paret prapa

kjo tastatur eshte per tv smart ose smart boxa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim