LCD TV

Shitet nga: Arber Maloku 21 Jan 09:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
TV eshte ne gjendje te rregjllt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim