LG TV

Shitet nga: lg 13 Shk 23:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
shes televizorin LG 42 inch sikur i ri me Usb port ne gjendje perfekte per info kontakt edhe viber

lg samsung hd samsung
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim