Lg

Shitet nga: Granit 25 Nën 12:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Lg 32 Led full hd sa po ka ardhur prej zvicres ne gjendje te rregult mundeni me kontaktu edhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim