Main Boardit

Shitet nga: timi 15 Mar 23:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
shes
Main Boardit edhe tjera pjes
keto ne foto jan
jan per Telefunken 32 Inch
kush i blen te gjitha pllakat i mer me 50 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim