Nokia TV

Shitet nga: li 22 Mar 18:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

43 EUR   50 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Gjendje rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim