PROJEKTOR

Shitet nga: **** 22 Tet 14:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
SHES URGJENT PROJECTORIN FIRMA ACER ESHTE SHUM PAK E PERDORUR.PUNON PERFEKT PA ASNJE VREJTJE.ARSYJA E SHITJES MBYLLJA E LOKALIT.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim