Panasonic 32" nga Zvicra 2x Hdmi

Shitet nga: Cufa 09 Shk 09:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Në gjendje të rregulltë Çmimi 170 € 3x Tv Panasonic ,Çmimi per Tv 170 €
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim