Panasonic

Shitet nga: Dhdbd 28 Dhj 20:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Edhe i ardhur nga zvicrra ĕsht panasonic .gjatsija 1meter.7 per me shum na koktaktoni ne numer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim