Shes tv HD sa ka ardh pi zvicrres

Shitet nga: Fatmir hasani 29 Mar 17:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

260 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Prodhuesi: Panasonic
Modeli: Panasonic
Shes tv HD n gjendje shum t mir per me shum informo n numrin kontaktus 044363550
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim