Plazma 39

Shitet nga: Limdi 16 Jan 20:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Plazma o 39 Inc. Hdm...kablla..she gjitha kabllat..I ka...garancion 2 vite...esht bler gati 1muaj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim