Projector - Beamer

Shitet nga: mili 23 Sht 21:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Video Projector mini.

Beamer RoHS

SHUME I RRUAJTUR DHE VETEM DISA HERE I PERDORUR. Duket edhe ne foto.

USB, SD, AV, HDMI, VGA.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim