Projektor me sllajde plastike-Kindermann Famulus..

Shitet nga: Ruzhdi Matoshi 28 Shk 22:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes projektorin me sllajde te plastifikuara te pershtatshem per ligjerata ne autoshkolla dhe Kurse te ndryshme
Projektori eshte ne gjendje te mire teknike shum pak i perdorur.


qmimi i negociueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim