Quart LED TV LP322

Shitet nga: Valon 02 Mar 12:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes televizorin „Quart LED TV LP322“ për pjesë, sipas teknikut (mjeshtërit), vetëm pllaka është e dëmtuar ndërsa pjesët e tjera të televizorit janë në rregull.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim