SHES TV VEDACON

Shitet nga: sevdail 29 Jan 13:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
SHES TELEVIZORIN TE MARKES VIDAKON I RI KREJT 6 MUAJ ASHT I PERDORT PREJ SE UBLE NE SHITORE NE ZVICER EKRANIN EKA 80 CM. SHUM NGJENDJE TE MIR PUNE DHE SHUM NGJYRAT E MIRA IKA DHE FOTOGRAFI TEPER TE PASTERT KA GJITHA IKA QKA DUHET SHIF FOTOT. TEL. 045 524 015 GJILAN.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim